Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze sklepyNOWY TARG
ul. Niwa 23a
tel/fax: +48 18 264 93 59
sklep/serwis - kom. 500 44 44 15Symulator rat

Nasz kurier

Facebook

Statystyki

Produktów:
12954
Kategorii:
868
Nowości:
0
Promocje:
108

Producenci

Nr: TRX56087-3 TRAXXAS E-Revo TSM Brushless waterproof 2,4GHz + Ładowarka

skala 1:10
3374
PLN
Nr: TRX56087-3 TRAXXAS E-Revo TSM Brushless waterproof 2,4GHz + Ładowarka
Nr: TRX56087-3 TRAXXAS E-Revo TSM Brushless waterproof 2,4GHz + Ładowarka
instore_only
Dostępność:
spodziewana dostawa
Cena: 3 374,00 zł
Cena netto: 2 743,09 zł
szt.

E-REVO BRUSHLESS 4WD TSM

Najnowsza wersja E-REVO - wyposażonego w system Traxxas Stability Management (TSM)

 

 

 

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.

System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości, system kontroli trakcji, E-Revo nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych. Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje E-Revo. Kontrola trakcji szczególnie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania. W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

 

 • Nowość - Waterproof MXL-6s Brushless Power System – układ napędowy z silnikiem bezszczotkowym
 • „TQ 2.4GHz” - nowy nadajnik z zamontowanym systemem Traxxas Link Wireless Module™
 • Zasilanie układu napędowego do 25.2 Volt
 • Zintegrowana konstrukcja podwozia
 • Aluminiowe nakrętki kół 17mm.
 • Anodized Teflon - aluminiowe amortyzatory anodyzowane twardym teflonem
 • W zestawie komplet pakietów zasilających
 • Maksymalna prędkość modelu z dołączonymi akumulatorami wynosi około 60km/h
 • Maksymalna prędkość model z zestawu - 90km/h (stosując akumulatory LIPO 3S, sprzedawane oddzielnie)
 • Możliwość tuningu do prędkości 117 km/h

 

 
Układ napędowy E-Revo.

Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora.

 

Waterproof MXL-6s Brushless Power System.

Zespół napędowy „Waterproof MXL-6s" to jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi. Regulator „MXL-6s"  wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem. Aktualna wersja tego regulatora jest wodoszczelna. Silnik bezszczotkowy 2200kV 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał. 

Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu. 

 

 

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

 


Nadajnik wyposażony jest  w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

 App Link Traxxas’a.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.  Traxxas App Linkjest przeznaczony do stosowaniaz systemem Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.


 

Intuicyjny interfejs iPhone i iPod.

Traxxas Link zbiera i zapisuje dane telemetryczne w czasie rzeczywistym podczas jazdy. Deska rozdzielcza Traxxas Link pokazuje prędkość, napięcie akumulatora, obroty i temperaturę. Aplikacja automatycznie wykrywa i rozpoznaje czujniki Traxxas Link. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna i umożliwia wyświetlanie jednocześnie parametrów dziewięciu czujników.
Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.

 

 Fabrycznie zainstalowane czujniki telemetryczne.

Nowe E-REVO, jest w pełni wyposażone w komplet czujników telemetrycznych. Pozwalają one, przy użyciu aplikacji Traxxas Link na nagrywanie w czasie rzeczywistym takich danych telemetrycznych jak:

 • prędkość
 • napięcie pakietów napędowych
 • obroty silnika
 • temperatura

Aplikacja Traxxas Link automatycznie wykrywa czujniki telemetryczne i jest łatwa w instalacji i konfiguracji.Pakiety NiMh z systemem iD.

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne.Szybka ładowarka NiMh 4A.

Szybkie, wygodne i bezproblemowe ładowanie pakietu zapewnia szybka ładowarka prądu stałego DC12V o prądzie ładowania 4A. Ładowarka została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia czasu użytkowania modelu.
Ładowarka NiMH 4A wykorzystuje stałe napięcie 12V dostępne w uniwersalnych gniazdach i została zoptymalizowana do ładowania pakietów iD Traxxas'a. Układ detekcji szczytowej, zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje kolorem zielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym.


Niskie położenie środka ciężkości.

Niskie położenie środka ciężkości (Low - CG), gwarantuje możliwość uzyskania dużych prędkości przy zachowaniu stabilności samochodu na drodze. Podwozie E-Revo zostało zaprojektowane zarówno pod tym względem, jak i pod względem zintegrowanej konstrukcji o małej masie.
Żeby umożliwić użytkownikom  stosowanie różnorakich akumulatorów (NiMh, LiPo), zaprojektowano pozwalający na to system mocowania. Na uwagę zasługuje sposób montowania odbiornika, który gwarantuje wodoszczelność najważniejszemu elementowi wyposażenia elektronicznego.

Wentylacja pakietów napędowych.

Wysokie prądy wyzwalają wysokie temperatury. W związku z tym, chłodzenie pakietów napędowych jest konieczne. W tym celu zaprojektowano uchwyty powietrza poprawiające warunki chłodzenia.


Szybkie mocowanie pakietów napędowych.

W podwozie wkomponowano pojemniki do szybkiego mocowania pakietów napędowych, stanowiące integralną część konstrukcji. Nie trzeba przejmować się luźnymi elementami mocowanymi spinkami, czyli wszystkim tym – co można zgubić po drodze. Wystarczy nacisnąć dwa zatrzaski, odgiąć pokrywę i wyciągnąć pakiet.


Regulowane mocowanie pakietów napędowych.

Pojemniki posiadają regulowane ograniczniki pozwalające na zamocowanie pakietu  w pozycji przedniej lub tylnej. Montując duże pakiety – wystarczy ograniczniki wymontować. Dodatkowe sprężyny dociskają pakiety do dolnej półki ustanawiając za każdym razem niski środek ciężkości.


Podwójny system sterowania kierunkiem jazdy.

Zakładając osiąganie naprawdę wysokich prędkości, konieczne było wyposażenie „E-Revo” w podwójny system sterowania kierunkiem jazdy „dual-servo”. Każdy serwomechanizm posiada moment obrotowy 125oz, co pozwala na precyzyjne sterowania układem kierowniczym.


E-Revo jest wzorcowym przykładem rozwiązań technicznym w klasie „Monster Truck”. To zasługa konstruktorów Traxxas’a, którzy są liderami
w dziedzinie innowacji i wzornictwa.

MODEL 56087-3: w pełni zmontowany – gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego sterowania „TQ™ 2.4GHz”, z wodoszczelnym zespołem napędowym Waterproof MXL-6s i malowaną karoserią „ProGraphix". W zestawie dwa pakiety napędowe Ni-Mh 3000mAh / 8.4V oraz szybka ładowarka 4A.

Opinie o produkcie (0)

Sposób płatnościNasze sklepy | Koszty dostawy | Opinie z Allegro | Śledzenie przesyłki | Polityka cookies | Regulamin | Napisz do nas

Wersja języczna sklepu: Polski | Angielski | Niemiecki | Słowacki

Copyright © RCModelSport 2013 (18) 264 93 59 500 44 44 15
dks@rcmodelsport.pl Polityka cookies Created by BM Production
stat4u


Sklep internetowy Shoper.pl