Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze sklepyNOWY TARG
ul. Niwa 23a
tel/fax: +48 18 264 93 59
sklep/serwis - kom. 500 44 44 15Symulator rat

Nasz kurier

Facebook

Statystyki

Produktów:
12954
Kategorii:
868
Nowości:
0
Promocje:
108

Producenci

Nr: TRX39087-1C TRAXXAS E-MAXX Brushless Monster 4x4 + ŁADOWARKA EZ-Peak Plus

skala 1:10
2893
PLN
Nr: TRX39087-1C TRAXXAS E-MAXX Brushless Monster 4x4 + ŁADOWARKA EZ-Peak Plus
Nr: TRX39087-1C TRAXXAS E-MAXX Brushless Monster 4x4 + ŁADOWARKA EZ-Peak Plus
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 2 893,00 zł
Cena netto: 2 352,03 zł
szt.

ŚWIĄTECZNY PREZENT!

Tylko w naszym zestawie nowoczesna ultra szybka ładowarka TRAXXAS EZ-Peak Plus 4-amp NiMH/LiPo z innowacyjnym systemem automatycznej identyfikacji akumulatora TRAXXAS iD™

 


 E-Maxx 4X4 - potwór Maxx z napędem bezszczotkowym
Castle Creations Mamba


 • Nowy system radiowy TQi 2.4GHz Traxxas Link z modułem Traxxas Link Wireless Module
 • Nowoczesna Ładowarka TRAXXAS EZ-Peak Plus 4-amp NiMH/LiPo
 • W zestawie dwa pakiety zasilające 8,4V / 3000mAh iDTM
 • Fabrycznie zainstalowany – bezszczotkowy zespół napędowy waterproof MXL-6s Brushless Power System
 • Fabrycznie wyposażony w czujnik telemetrii (RPM/prędkość, temperatura silnika i napięcie akumulatorów)
 • Wysokiej mocy silnik bezszczotkowym 2200Kv
 • Prędkość po wyjęciu z pudełka – 80km/h, po tuningu – 104km/h

 

 

 

Możliwość zasilania dwoma pakietami LiPo 11,1V wykorzystuje do maksimum napęd i całą konstrukcję doprowadzając tego potwora do prędkości ponad 100km/h.Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora.

 

Waterproof MXL-6s Brushless Power System.

Zespół napędowy „Waterproof MXL-6s" to jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi. Regulator „MXL-6s"  wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem. Aktualna wersja tego regulatora jest wodoszczelna. Silnik bezszczotkowy 2200kV 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał

Tabela doboru pakietów napędowych w zależności od oczekiwanych osiągów modelu.


 

Totalna Kontrola.

 

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

 

 

 

Nadajnik wyposażony jest  w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

 

App Link Traxxas’a.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.  Traxxas App Linkjest przeznaczony do stosowania z systemem Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

 


 

 

Intuicyjny interfejs iPhone i iPod.

Traxxas Link zbiera i zapisuje dane telemetryczne w czasie rzeczywistym podczas jazdy. Deska rozdzielcza Traxxas Link pokazuje prędkość, napięcie akumulatora, obroty i temperaturę. Aplikacja automatycznie wykrywa i rozpoznaje czujniki Traxxas Link. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna i umożliwia wyświetlanie jednocześnie parametrów dziewięciu czujników.
Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.

 

Fabrycznie zainstalowane czujniki telemetryczne.

Nowy E-MAXX, jest w pełni wyposażony w komplet czujników telemetrycznych. Pozwalają one, przy użyciu aplikacji Traxxas Link na nagrywanie w czasie rzeczywistym takich danych telemetrycznych jak:

 • prędkość
 • napięcie pakietów napędowych
 • obroty silnika
 • temperatura

 

Aplikacja Traxas Link automatycznie wykrywa czujniki telemetryczne i jest łatwa w instalacji i konfiguracji.

 


Pakiety NiMh z systemem iD.
 

Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne. 

Ładowarka z balanserem, firmy TRAXXAS, do pakietów LiPo i NiMh. 

 

 
Ładowarka przeznaczona do obsługi jednego pakietu, zasilana prądem zmiennym 220V. Urządzenie to pozwala na proste i łatwe ładowanie, bez ustawiania i programowania. Gniazdo podłączeniowe kompatybilne z wtyczkami Traxxas"a. W przypadku pakietów LiPo iD, gniazdo obsługuje również podłączenia balansera (więcej o ładowarce EZ-Peak Plus 4-amp NiMH/LiPo #2970G tutaj...).

Nakrętki Heavy-Duty 17mm Hex z wielowpustem.
Bezszczotkowa wersja E-Maxx’a posiada mocowanie kół 17mm w celu uzyskania pewności, że cała – dostarczana przez silnik 2200Kv moc, będzie przeniesiona na koła. Obręcz koła mocowana jest za pomocą unikalnej – 17mm nakrętki z wielowpustem.


Masywne - 6.3 calowe opony.

Nawet największa moc generowana przez zespół napędowy, nie da efektu w przypadku złego dobrania kół jako ostatniego elementu łączącego samochód z rzeczywistością. Bezszczotkowy E-Maxx posiada agresywne opony Maxx używane również w bezkompromisowych samochodach Revo 3.3 i T-Maxx 3.3. Te masywne opony oferują maksymalną przyczepności, a ich ogromne rozmiary dają większej stabilność i wysoki prześwit w czasie jazdy w terenie. Opony są bezpiecznie zamontowane do 5 ramiennej obręczy, która swoim złowrogim - czarnym chromem nadaje maszynie ekskluzywnego wyglądu.


Nowa karoseria ProGraphix.

Nowa karoseria ProGraphix powoduje, że bezszczotkowy E-Maxx ma potężny wygląd nawet nawet gdy stoi.Zwiększony rozstaw osi i nisko położony środek ciężkości.

E-Maxx nawet przy prędkości maksymalnej jest stabilny i całkowicie pod kontrolą dzięki wyjątkowo dużemu rozstawowi osi - 335mm, o 30mm więcej niż oryginał E-Maxx. Podwozie posiada również niżej położone mocowanie pakietów napędowych  co mocno obniża środek ciężkości. W rezultacie E-Maxx lepiej się prowadzi i jest wyjątkowo stabilny na zakrętach.Szybkie mocowanie pakietów napędowych.

W podwozie wkomponowano pojemniki do szybkiego mocowania pakietów napędowych, stanowiące integralną część konstrukcji. Nie trzeba przejmować się luźnymi elementami mocowanymi spinkami, czyli wszystkim tym – co można zgubić po drodze. Wystarczy nacisnąć zatrzask, wyjąć poprzeczkę mocującą i wyciągnąć pakiet.


Podwójny system sterowania układem kierowniczym.

Najlepsze serwomechanizmy linii Traxxas 2075, dostarczają moment obrotowy 250 oz w celu utrzymania całkowitej kontroli trakcji w każdych warunkach terenowych. To cyfrowe serwomechanizmy z dźwigniami na łożyskach kulkowych z całkowicie wodoszczelną obudową o precyzyjnym powrocie do neutrum i wyjątkowej mocy.

 

Regulowany Wheelie Bar

Aby poradzić sobie z ogromną mocą i przyspieszeniem E-maxx’a, regulowany wheelie bar jest obowiązkowym wyposażeniem. Cztery pozycje ustawienia pozwalają wybrać, jak skrajnie będzie podniesiony samochód podczas jazdy na dwóch kołach. Unikalna konstrukcja wheelie bar może być łatwo zdemontowana jeśli nie chcesz dodatkowej kontroli.

 

 

SPECYFIKACJA

 • Nowy system radiowy TQi 2.4GHz w zestawie Traxxas Link Wireless Module
 • Zespół napędowy Waterproof MXL-6s Brushless Power System
 • Nowoczesna Ładowarka TRAXXAS EZ-Peak Plus 4-amp NiMH/LiPo
 • Dołączone dwa pakiety napędowe AhNiMh 7.2V / 3000m
 • Wyposażony w czujniki telemetrii (RPM/szybkość, temperatura silnika, napięcie akumulatorów)
 • Napięcie zasilania zespołu napędowego – do 25,2V
 • Mocowanie kół nakrętką 17mm Hex
 • Nowe malowanie karoserii „Prographix”
 • Agresywne – 6.3 calowe opony na chromowanych obręczach
 • Felgi Split-Spoke 3.8" w kolorze Black-Chrome
 • Prędkość po wyjęciu z pudełka – 80km/h, po tuningu – 104km/h

MODEL 39087-1C: w pełni zmontowany, gotowy do jazdy z aparaturą TQi™ 2.4GHz Traxxas Link Wireless Module, zespołem napędowym MXL-6s Brushless Power System, malowaną karoserią ProGraphix®. W zestawie dwa 7-celowe pakiety napędowe NiMh oraz Ładowarką EZ-Peak Plus 4-amp NiMH/LiPo iD™.

Opinie o produkcie (0)

Sposób płatnościNasze sklepy | Koszty dostawy | Opinie z Allegro | Śledzenie przesyłki | Polityka cookies | Regulamin | Napisz do nas

Wersja języczna sklepu: Polski | Angielski | Niemiecki | Słowacki

Copyright © RCModelSport 2013 (18) 264 93 59 500 44 44 15
dks@rcmodelsport.pl Polityka cookies Created by BM Production
stat4u


Sklep internetowy Shoper.pl