Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze sklepyNOWY TARG
ul. Niwa 23a
tel/fax: +48 18 264 93 59
sklep/serwis - kom. 500 44 44 15Symulator rat

Nasz kurier

Facebook

Statystyki

Produktów:
12954
Kategorii:
868
Nowości:
0
Promocje:
108

Producenci

Nr: TRX39036-1 TRAXXAS E-MAXX 4X4 Monster + ŁADOWARKA 4A 12V

skala 1:10
1599
PLN
Nr: TRX39036-1 TRAXXAS E-MAXX 4X4 Monster + ŁADOWARKA 4A 12V
Nr: TRX39036-1 TRAXXAS E-MAXX 4X4 Monster + ŁADOWARKA 4A 12V
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 1 599,00 zł
Cena netto: 1 300,00 zł
szt.

Ultimate Electric 4 X 4 Maxx Monster

  • Nowa aparatura zdalnego kierowania TQi 2.4GHz
  • W zestawie dwa pakiety zasilające 8,4V / 3000mAh
  • Nowoczesna Ładowarka TRAXXAS 4A 12V
  • Zasilanie układu napędowego do 16.8 V
  • Szybkość powyżej 48km/h

 

Techniczna nowość napędu dwoma silnikami Titan 550.

Nowy „Traxxas E-Maxx ®” to  Monster Truck z napędem na dwie osie gwarantujący wysoki poziomu zabawy i emocji. Zaprojektowano nowe podwozie i układ zawieszenia współpracujący z zespołem napędowym składającym się z dwóch silników Titan 550. Silniki zasilane są napięciem 16,8V i sterowane elektronicznym regulatorem obrotów EVX-2™.


Nowe oczekiwania użytkowników.

E-Maxx otwiera zupełnie nowy świat 4x4 przygody i zabawy. Spowodowane jest to uwzględnieniem przez konstruktorów oczekiwań użytkowników. Wodoszczelna elektronika pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych. Woda, błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.


Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.


 

Nadajnik jest przygotowany do wyposażenia go w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to #6511. 

Nowa przekładnia główna z ekstremalnego napędu bezszczotkowego.

E-Maxx z uwagi na mocny napęd pochodzący z dwóch silników Titan 550, został wyposażony przekładnię pochodzącą z napędu bezszczotkowego. Jest to konieczne – bo nowy E-Maxx dysponuje 2 ½ razy większym momentom obrotowym.
Przekładnia wykorzystuje szerokie koła zębate i elementy stalowe „Revo ®-Spec Torque-Control ™”. Jest również możliwość wyboru dwóch – różnych przełożeń.Zespół napędowy 16,8Volt.

E-Maxx został wyposażony w dużej mocy zespół napędowy zasilany dwoma pakietami po 8,4V każdy co w sumie daje 16,8V. Silniki Titan 550 wyposażono w wewnętrzne wentylatory chłodzące w celu zwiększenia ich sprawności. Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów EVX-2™. Posiada on przydatną funkcję zabezpieczenia termicznego, funkcję wykrywania niskiego napięcia w przypadku stosowania zasilania LiPo i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze  EVX-2™ znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator EVX-2™ jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.


 

Szybka ładowarka NiMh 4A.

 

 

Szybkie, wygodnei bezproblemowe ładowanie pakietu zapewnia szybka ładowarka prądu stałego DC12Vo prądzie ładowania 4A. Ładowarka została zaprojektowana pod kątem skrócenia czasu ładowania i wydłużenia czasu użytkowania modelu.
Ładowarka NiMH 4Awykorzystuje stałe napięcie 12Vdostępne w uniwersalnych gniazdach i została zoptymalizowana do ładowania pakietów iD Traxxas'a. Układ detekcji szczytowej, zapewnia uzyskanie maksymalnej pojemności pakietu po zakończeniu procesu ładowania. Dioda LED pulsuje kolorem zielonym w czasie procesu ładowania, a po jego zakończeniu świeci światłem ciągłym.

 

Pakiety NiMh z systemem iD.
Pakiety Traxxas'a NiMh z systemem iD są zoptymalizowane do współpracy z ładowarką NiMh 4A, zapewniając maksymalne wykorzystanie  dostępnej pojemności. Traxxas zadbał o najwyższą jakość komponentów i niską oporność wewnętrzną poszczególnych celi pakietu zaopatrzonego w wysokoprądowe złącza elektryczne.


Większy rozstaw osi i niski środek ciężkości.

Podwozie E-Maxx’a zyskało dodatkowy atut w postaci zwiększonego o 30mm rozstawu osi i nisko położonego środka ciężkości – Low CG. To powoduje zauważalną poprawę stabilności samochodu  w zakrętach.

Łatwość montażu pakietów napędowych.

Inżynierowie Traxxas’a zawsze szukają sposobów na ułatwienie obsługi i użytkowania modeli. Nowy system zabezpieczenia pakietów „snap-lock” pozwala w ciągu kilku sekund wymienić pakiet. Naciśnij dźwignię, aby zwolnić zabezpieczenie, wymień pakiet i zatrzaśnij.
W taki sposób możesz używać pakietów zarówno 6 jak i 7 celowych.


Podwójny system sterowania układem kierowniczym.

Dwa wodoszczelne serwomechanizmy o wysokim momencie obrotowym, „servo saver” zabezpieczający serwomechanizm przed uszkodzeniem i zespół ułożyskowanych dźwigni tworzą wydajny i precyzyjny układ kierowniczy.

 

MODEL 39036-1: W pełni zmontowany i gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego sterowania TQi™ 2.4GHz. Dostosowany do wysokiego napięcia system regulacji obrotów EVX-2. Wodoszczelna elektronika. Malowana karoseria “ProGraphix®“. Dwa pakiety napędowe ID w zestawie oraz szybka ładowarka NiMh 4A.

Opinie o produkcie (0)

Sposób płatnościNasze sklepy | Koszty dostawy | Opinie z Allegro | Śledzenie przesyłki | Polityka cookies | Regulamin | Napisz do nas

Wersja języczna sklepu: Polski | Angielski | Niemiecki | Słowacki

Copyright © RCModelSport 2013 (18) 264 93 59 500 44 44 15
dks@rcmodelsport.pl Polityka cookies Created by BM Production
stat4u


Sklep internetowy Shoper.pl