Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Nasze sklepyNOWY TARG
ul. Niwa 23a
tel/fax: +48 18 264 93 59
sklep/serwis - kom. 500 44 44 15Symulator rat

Nasz kurier

Facebook

Statystyki

Produktów:
12954
Kategorii:
868
Nowości:
0
Promocje:
108

Producenci

Nr: 295309 Revo 3.3, najnowsza edycja, radio TQi z bazą dokującą 2.4GHz + TELEMETRIA!

Spalinowe
1990
PLN
Nr: 295309 Revo 3.3, najnowsza edycja, radio TQi z bazą dokującą 2.4GHz + TELEMETRIA!
Nr: 295309 Revo 3.3, najnowsza edycja, radio TQi z bazą dokującą 2.4GHz + TELEMETRIA!
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 1 990,00 zł
Cena netto: 1 617,89 zł
szt.

 

 • TQi 2.4GHz - aparatura zdalnego kierowania kompatybilna z iPhone i iPod
 • Czujniki telemetrii
 • OptiDrive® ­Reversing Transmission – wsteczny bieg
 • EZ-Start® i odbiornik – pakiety zasilające w zestawie
 • Większy, mocniejszy, bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek!

 

Nowy potwór Traxxas'a!  10% większy, niż poprzednia wersja Revo 3.3!


Jedynie od Traxxas’a może pochodzić połączenie wszechstronności potwora i największy rozmiar połączone w jedną ciężarówkę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, nowe Revo 3.3 określa szczyt wydajności Monster Truck’a o nieograniczonych możliwościach. Nowy Revo 3.3 to czysty potwór zaopatrzony w bogate funkcje, oferujący jeszcze więcej zabawy!
Najważniejsza cecha – zabawa!

Revo 3.3 posiada imponującą listę funkcji. Każda z nich jest specjalnie zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnych możliwości i wygody obsługi.
Revo 3.3 posiada bieg wsteczny pozwalający w prosty sposób wycofać się z ciasnych miejsc.System „OptiDrive ® Electronic Transmission Control” jest elektronicznym układem sterowania skrzynią biegów. Gwarantuje on bezpieczne i płynne używanie biegu wstecznego.
Nowy system radiowy TQ ™ gwarantuje pełną kontrolę sterowania w najnowszej technologii 2,4 GHz. Wystarczy włączyć i jechać.
Nowe - chromowanie obręcze „Geode ™” z 17mm nakrętkami utrzymują masywne - 6.3 calowe opony „Maxx ®” dzięki którym dysponujemy dużym prześwitem w każdych warunkach terenowych.
Układ kierowniczy Revo 3.3 jest podwójnym systemem serwomechanizmów zapewniających moment obrotowy 250 oz i gwarantujących wodoszczelność.
Revo 3.3 jest w 100% gotowy do jazdy, z butelką tankowania, akumulatorami NiMh zasilającymi odbiornik i system elektrycznego rozruchu „EZ-Start”. Dodatkowo w zestawie znajduje się ładowarka akumulatorów, dodatkowy filtr powietrza, dodatkowe świece żarowe, zestaw narzędzi precyzyjnych i wiele więcej!


Revo 3.3. to siedmiokrotny mistrz na torze i najlepsza oferta zabawy samochodami Monster Truck.


Większy samochód – więcej zabawy.

Nowy Revo 3.3 jest o pełny cal szerszy, a przez nowe obręcze „Geode ™” i masywne 6,3 calowe opony Maxx wygląda jeszcze bardziej agresywnie. Bieżnik „All Terain” zapewnia maksymalną przyczepność na każdym terenie, a 17mm nakrętki gwarantują przeniesienie pełnego momentu obrotowego bezpośrednio na koła. Obręcze „Geode” wykończone w chromie nadają całości świetny wygląd.

 

System radiowy TQi 2.4GHz kompatybilny z iPhone i iPod.

 • Elegancki design z wewnętrzną anteną
 • 5-kanałowy odbiornik z trzema kanałami telemetrii
 • System Link Traxxas z pamięcią trzydziestu modeli
 • Prosty 2-przyciskowy interfejs programowania
 • Wbudowana funkcja Failsafe
 • Technologia Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS)
 • Zasilanie czterema ogniwami AA
 • Gniazdo połączeniowe z Apple iPhone i iPod
 • Wizualny dostęp do następujących funkcji:
  • Telemetria w czasie rzeczywistym
  • Regulacja serwomechanizmu kierunku
  • Regulacja przepustnicy
  • Regulacja hamowania
  • Rewers serwomechanizmów
  • Regulacja wychyleń końcowych serwomechanizmów
  • Wybór modelu

 

Gotowy do wyścigu - najbardziej zaawansowany system radiowy - totalna kontrola.

Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas ® TQi ™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest wyposażenie nadajnika w bazę dokującą, która pozwala na podłączenie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem Link Traxxas ™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

 

 App Link Traxxas’a.

 

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora.


 Intuicyjny interfejs iPhone i iPod.

Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy.


Edytowanie, zapisywanie i udostępnianie profili modeli.

System Link Traxxas’a upraszcza organizowanie całej kolekcji pojazdów. Z systemem Link Traxxas’a oraz systemem radiowym TQi, nie musisz pamiętać, jaki model należy załadować do pamięci. System Link rozpoznaje model i automatycznie ładuje wszystkie parametry do nadajnika. Możesz stale przechowywać parametry 30 modeli. Ponieważ ustawienia fabryczne dla wszystkich modeli Traxxas’a są już zaprogramowane, dodanie nowego modelu Traxxas’a do nadajnika jest bardzo proste.


Telemetria w czasie rzeczywistym.

System Link Traxxas’a zbiera i zapisuje dane telemetryczne podczas jazdy w czasie rzeczywistym. Jeśli wyposażysz swój model w czujniki telemetrii, deska rozdzielcza na kolorowym wyświetlaczu będzie pokazywać Ci prędkość, napięcie akumulatora, obroty silnika i poszczególne temperatury. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna włącznie z wyborem sposobu wyświetlania narzędzi do pomiaru odczytu. Możesz wyświetlić do dziewięciu wskaźników jednocześnie. Możesz ustawić ostrzeżenia progowe. Możesz użyć funkcji nagrywania, dokumentując pogląd deski rozdzielczej z dźwiękiem. Nagrania można nazwać i zapisać w celu późniejszego porównania i analizy.


Zarządzanie 30 modelami Traxxas’a.

System Link Traxxas’a upraszcza organizowanie nawet kolekcji składającej się z 30 pojazdów. System radiowy TQi automatycznie śledzi jaki model jest związany z nadajnikiem i pamięta wszystkie ustawienia, jakie były do niego użyte. System udostępnia interfejs graficzny, aby zobaczyć historię modelu w nadajniku, zmienić model, dostosować ustawienia.


REVO 3.3 wyposażony jest w następujące - fabrycznie zamontowane czujniki telemetrii:

 • prędkość modelu
 • obroty silnika
 • temperatura silnika
 • napięcie zasilania

 

4 baterie typu AA i paliwo.

Tylko tyle potrzebujesz, by po wyciągnięciu Revo 3.3 z pudełka pojawić się na torze. Revo 3.3 jest w pełni uzbrojony w przyklejone opony, zmontowane podwozie z nałożoną karoserią „ProGraphix” i zamontowaną elektroniką. To nie wszystko. W zestawie znajdziesz wysokiej jakości 5 celowy pakiet NiMh zasilający odbiornik, 6 celowy pakiet zasilający system elektrycznego rozruchu „EZ-Start”, ładowarki do uzupełnienia prądu w pakietach, 500cc butelkę do tankowania, zapasową świecę żarową i filtra powietrza. Oczywiście niezbędny będzie załączony zestaw narzędzi precyzyjnych do codziennej obsługi samochodu.


Bieg wsteczny z systemem „OptiDrive®”

Tylko Traxxas oferuje bezkompromisowy system cofania oraz gładkie i elastyczne przyspieszenie w przód i w tył. Sekretem jest elektroniczny system „OptiDrive Traxxas "®

Electronic Shift” sterowany mikroprocesorem. System optymalizuje włączanie biegu wstecznego co powoduje, że cała operacja przebiega szybko i płynne. Elektroniczne sterowanie zabezpiecza również przed przypadkowym włączeniem biegu wstecznego przy zbyt dużej prędkości.


Podwójny system sterowania układem kierowniczym.

Najlepsze serwomechanizmy linii Traxxas 2075, dostarczają moment obrotowy 250 oz w celu utrzymania całkowitej kontroli trakcji w każdych warunkach terenowych. To cyfrowe serwomechanizmy z dźwigniami na łożyskach kulkowych z całkowicie wodoszczelną obudową o precyzyjnym powrocie do neutrum i wyjątkowej mocy. W takiej sytuacji woda, kurz i brud nie mają szans (całkiem jak proszek ixi65).


 

 

 

TRX 3.3 Racing Engine – wyjątkowo mocny silnik “Smallblock”

 

 

Wysokie obroty, wysoka moc, niezawodność i trwałość to cechy silnika Traxxas’a. Łatwość regulacji i dodatek w postaci elektrycznego rozruchu sprawia, że ta jednostka napędowa.
Elektryczny rozrusznik.

 

System „Traxxas EZ-Start ®” oferuje czysty i wygodny sposób na uruchomienie silnika jedną ręką. Jeden przycisk powoduje uruchomienie silnika rozruchowego i żarzenia świecy zapłonowej. Dodatkowy system „Smart Traxxas 'Start ®” pozwala na monitoring sprawności rozrusznika i świecy zapłonowej.


 

 Revo 3.3 – elementy dołączone do zestawu:

 


MODEL 5309: W pełni zmontowany i gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego sterowania TQi™ 2.4GHz, czujnikami telemetrii, silnikiem TRX 3.3 Racing Engine i malowaną karoserią “ProGraphix®“.


UWAGA!

Zestaw nie zawiera:

 • zasilania nadajnika (4 x AA)
 • paliwa do silników spalinowych


Opinie o produkcie (0)

Sposób płatnościNasze sklepy | Koszty dostawy | Opinie z Allegro | Śledzenie przesyłki | Polityka cookies | Regulamin | Napisz do nas

Wersja języczna sklepu: Polski | Angielski | Niemiecki | Słowacki

Copyright © RCModelSport 2013 (18) 264 93 59 500 44 44 15
dks@rcmodelsport.pl Polityka cookies Created by BM Production
stat4u


Sklep internetowy Shoper.pl